Mam na imię Ewelina. 

Zajmuję się wspieraniem rozwojów małych firm, pomocą w prowadzeniu kanałów Social Media oraz porządkowaniem wiedzy w postaci notatek wizualnych.

Ukończyłam studia Administracyjne na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez kilka ostatnich lat byłam asystentką ds. prawnych w firmie finansowej, a później asystentką w jednej z większych kancelarii prawniczych w Warszawie.

W 2020 podjęłam decyzję o byciu Wirtualną Asystentką.

W pracy cenię sobie szczerość i skuteczność komunikacji. Nie boję się wyrażać swojego zdania i jestem otwarta na wszelkie sugestie i rady. Słucham i lubię być słuchana. Rozwój mojej działalności jest zależny od moich klientów, dlatego ich potrzeby są dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Prywatnie jestem amatorką fotografii zakochaną w Owczarkach Australijskich. Członkiem mojej małej rodziny jest Geralt – Owczarek Australijski, ukochany przeze mnie i mojego męża.

Pochodzę z Mazur, mieszkam w Warszawie, a zakochałam się w Bieszczadach. Mam wielką nadzieje, że kiedyś będziemy mieć drewniany dom w górach.

Będąc malutką dziewczynką mówiłam, że będę „Panią Prezeską”. Nie wiedziałam, że 20 lat później będę miała własną, małą firmę, biuro w domu i zacznę spełniać zawodowe marzenia.

Chciałabym też Cię zaprosić na swój Instagram, który pokazuje moją codzienność oraz moje zainteresowanie fotografią!

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.