Grafika

“(…) każdy film pochłania mnóstwo mojego czasu, energii, pomysłów i chwilami mam wrażenie, jakbym nakręcił ich już nie wiem ile. Każdy projekt jest dla mnie osobną przygodą, zupełnie jakbym za każdym razem wchodził na Mount Everest”.

Quentin Tarantino

Osoby, które mnie znają, wiedzą, że jestem ogromną fanką twórczości Quentina Tarantino. O ile cytat, który widzisz, odnosi się do filmów, to ja interpretuje go również jako odnośnik do mojej małej twórczości.

Każdy projekt, każda notatka wizualna, rysunek i kolaż jest dla mnie wyjątkowy.

  Notatka Wizualna

  Notatki wizualne (również zwane sketchnotki) to zilustrowane treści, które z pewnością pomogą Ci się wyróżnić na tle innych marek.

  Jedno z badań mówi, że zaciekawimy się treścią w ciągu 3 sekund. Przyznaj, że kolorowa forma, ze strzałkami i małymi rysunkami przykuje Twoją uwagę szybciej, niż tzw. ściana tekstu, prawda?

  Do czego może Ci się przydać notatka wizualna?
  To świetny dodatek do bloga, newslettera lub e-booka!
  Prowadzisz podcast? Zilustrujmy go i wyślijmy jako podsumowanie odcinka do Twoich słuchaczy!
  Prowadzisz webinar? Wybierzmy najważniejsze fragmenty i wyślijmy je w formie sketchnotki do odbiorców.

  Jak wygląda notatka wizualna stworzona przeze mnie? Najczęściej są to proste rysunki, chmurki, strzałki, ilustrowane nagłówki, które wzbogacą Twoją treść.

  Wiedza jest przekazana w przyjazny dla oka sposób, który zachwyci Twojego klientka i klientkę.

  Każda notatka jest wysyłana w trzech formatach: .jpg, .png i .pdf. Istnieje możliwość narysowania notatki wizualnej w konkretnym rozmiarze, np. przeznaczonym do wydruku.

  Koszt: od 250 zł + VAT

  Kolaże cyfrowe

  Kolaże cyfrowe, digital collage lub po prostu kolaże 🙂

  Ta graficzna forma zdobywa coraz większą popularność i co tu ukrywać – jest moją ulubioną 🙂

  Kolaże dają nam możliwość pokazania historii, charakteru danej osoby czy konkretnej sytuacji w nowym świetle. Marzy Ci się podróż na księżyc? Dzięki kolażowi mogę Cię tam zabrać. Prywatnie: na 1 rocznicę ślubu stworzyłam dla mojego Męża kolaż, w którym umieściłam nas na Marsie – był zachwycony.

  Wykonuję kolaże z elementów na otwartych licencjach i prywatnych zdjęć. Wbrew pozorom do użytku mamy miliony elementów – banki stockowe są pełne takich materiałów, możemy korzystać ze zbiorów różnych muzeów (np. Rijksmuseum, Metropolitan Museum of Art czy zbiorów NASA).

  Jeśli marzy Ci się kolaż z elementem, który pochodzi z płatnego stocka – nie ma problemu, koszt wykorzystania stocka doliczam do ceny kolażu.

  To co ważne – zadbaj o to, aby prywatne zdjęcia, które mi prześlesz były w dobrej jakości.

  Koszt: od 100 zł + VAT

  Ilustracje, rysunki, posty

  Od dziecka lubiłam rysować. Miałam długą przerwę i w końcu wróciłam do tego zajęcia.

  Z chęcią pomogę stworzyć Ci instagramowy post, relację bądź po prostu plakat, który posłuży Ci jako tapeta lub prezent dla bliskiej osoby.

  Nie wykonuję portretów.

  Moje ilustracje są proste, ale daj mi chwilę – dopiero się rozkręcam 🙂

  Cena: od 100 zł + VAT

  Każda forma jest również dostępna w ramach pakietu godzinowego – cenę danej pracy przeliczam na minuty i dodaję do naszego czasu.

  W momencie oddania pracy zrzekam się do niej praw autorskich – podpisujemy odpowiedni dokument (podpis elektroniczny na platformie Autenti, bądź wysyłka pocztowa – jak Ci wygodniej).

  Zastrzegam sobie prawo do umieszczenia pracy w moim portfolio i oznaczeniu nowej właścicielki bądź właściciela.